Udane "Happy Hour Kalisia"

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Już 16 kaliskich lokali wyraziło chęć włączenia się w akcję „HAPPY HOUR KALISIA 18,5”. Tuż przed świętem miasta zaproponują kaliszanom i wszystkim turystom, którzy do Grodu nad Prosną przyjadą, niezwykłe potrawy i napoje o nazwie „Kalisia”, a w czasie święta miasta wszystkie dania serwowane w lokalach będą tańsze o 18,5 procent.

Udane „Happy Hour Kalisia”


Biuro Jubileuszu „Kalisia 18,5” przełożyło słowa na czyny i do udziału w tej nietypowej akcji promującej zarówno jubileusz, jak i kaliskie lokale, zaprosiło restauratorów i właścicieli lokali rozrywkowych. Odzew był bardzo duży – szczególnie wśród menedżerów punktów w centrum Kalisza. Oni od razu wyrazili chęć udziału w akcji „HAPPY HOUR KALISIA 18,5”, Teraz głowią się nad tym, jaką niezwykła potrawę zaproponować gościom, którzy odwiedzą ich lokal. - Po konsultacji z japońskim mistrzem sushi przygotujemy specjalną formę sushi nawiązującą do uroczystości. Sushi jest jedną z najstarszych potraw na świecie, która przetrwała w całkiem niezmienionej formie do dziś a jej popularność wciąż rośnie. Historia sushi sięga IV w p.n.e. także w okresie ptolemeuszowskim jej forma przybrała już dość zróżnicowane smaki. Także inicjatywa nie jest dla nas żadnym problemem, wręcz przeciwnie mamy nadzieję, że da się przygotować coś oryginalnego – mówi Zachariasz Popiołek, restaurant manager.
Już wiadomo, że potrawy o nazwie „Kalisia” będą związane z Kaliszem i historią miasta. Powstają specjalne naleśniki, pizze, napoje, desery, dania obiadowe i przystawki. Wkrótce zaprosimy kaliszan do ich skosztowania. Będą tańsze o 18,5 procent w czasie HAPPY HOUR KALISIA 18,5, czyli od 18:30. Taka obniżka będzie obowiązywać na wszystkie potrawy w czasie Święta Miasta, czyli od 11-13 czerwca. Już zapraszamy do kaliskich lokali, które wspierają działania dotyczące jubileuszu. Wszystkie lokale lada dzień będą odpowiednio oznakowane, a także obdarowane jubileuszowymi gadżetami.
Oto lista lokali, które wyraziły chęć udziału w tej nietypowej promocyjnej akcji:

1.    Dom Restauracyjny „Antonio”
2.    Kaliszfornia
3.    Restauracja Szałe
4.    Hotel Europa
5.    Maguro Sushi Bar
6.    Q Pub
7.    Restauracja Texas
8.    Cafe Karafka
9.    Hotel Calisia
10.  Pub Beka
11.  Pizzeria Imperia
12.  Restauracja Baja Mexico
13.  Browar Kaliski „Złoty Róg”
14.  Restauracja Wanatówka
15.  Herbaciarnia Chimera
16.  Palmira Restauracja

Pozostałych również zapraszamy do udziału w akcji.

Burze nad SP

Mapa burzowa Polski

Propagacja

VHF Aurora : Status
144 MHz Es in EU : Status
70 MHz Es in EU : Status
50 MHz Es in EU : Status
144 MHz Es in NA : Status
From The DXrobot
Today's MUF & Es : Status

From MMMonV

Pogoda w Kaliszu

Czas na świecie

Search