FORUM SP3PKA

Regulamin forum SP3PKA 08.01.11

Offline sq3rpm

  • *****
  • 1606
    • Zobacz profil
    • Krótkofalowcy o krótkofalastwie
Regulamin forum SP3PKA 08.01.11
« dnia: Styczeń 08, 2011, 11:01:01:46 »
REGULAMIN FORUM INTERNETOWEGO SP3PKA

1. Właścicielami forum są członkowie założyciele Klubu Krótkofalowców Calisia SP3PKA.

2. Każdy internauta, który tutaj trafił jest mile widzianym przez nas naszym gościem. Zależy nam aby każdy czuł się tutaj dobrze, szczególnie żeby mógł czerpać zgromadzoną tutaj wiedzę, dzielić się swoimi spostrzeżeniami, radami, itp.

3. Bardzo prosimy aby jako login wybierać swój znak krótkofalarski (oczywiście jeśli posiadasz) bądź też imię. Szanujemy jednak również Twoją chęć pozostania całkowicie anonimową osobą bądź też używania całkiem innych ciągów znaków jako loginu. Nie zdziw się jednak, jeśli po założeniu konta na naszym forum i nie wykazaniu aktywności choćby poprzez przywitanie się, Twoje konto zostanie usunięte.

4. Forum z założenia dotyczy krótkofalarstwa. Prosimy uszanuj to i staraj się zamieszczać swoje posty we właściwych działach.

5. Forum nie jest miejscem do reklamowania innych stron, produktów, itp jeśli bezpośrednio nie dotyczą tego o czym dyskutujemy.

6. Każdy zarejestrowany użytkownik forum wyraża zgodę na otrzymywanie na adres podany w formularzu zgłoszeniowym listów od administratorów z ważnymi wg nich informacjami.

7. Administratorzy tego forum kierują się w swoich decyzjach zasadami zdrowego rozsądku, co nie zmienia faktu, że to do nich należy zawsze ostatnie słowo w każdej sprawie związanej z tym forum.

8. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania w nowym dziale pt. REGULAMIN FORUM.