Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej nr 16

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pewnego dnia zadzwonił Marcin SQ3MKC i jako jeden z organizatorów festynu rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 16 w Kaliszu zaproponował, abyśmy pokazali uczniom tej szkoły odrobinę krótkofalarstwa. Temat nie spotkał się z wielkim zainteresowaniem członków klubu, ale jak tu nie pomóc ?  Termin imprezy zmieniał się i ostatecznie okazało się, że będzie to 15 czerwca 2013r. Data ciekawa, bo w tym samym dniu odbywała się krótkofalarska impreza Dzień Dzieci i Młodzieży. I tak oto nasz klub został mimowolnym uczestnikiem Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży. Resztę zobaczycie na zdjęciach. Aaaa, jeszcze ciekawostka. Jedna z mam pokazała córce jak się pracuje na paśmie. Pomimo dwudziestoletniej nieobecności na pasmach łączność przebiegła sprawnie budząc zdziwienie córki. Tego się nie zapomina. A mamę poznają zapewne Ci, którzy kiedyś bywali w Radioklubie LOK.
 
{jgxgal folder:=[galerie/kidsday13] title:=[Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 16] cols:=[4]}    

Burze nad SP

Mapa burzowa Polski

Propagacja

VHF Aurora : Status
144 MHz Es in EU : Status
70 MHz Es in EU : Status
50 MHz Es in EU : Status
144 MHz Es in NA : Status
From The DXrobot
Today's MUF & Es : Status

From MMMonV

Pogoda w Kaliszu

Czas na świecie

Search